STACH - STAVBY - stavby, nízkoenergetické domy, projekty, projektová činnost, stavební povolení, inženýrská činnost, stavební dozory ...

 » O nás - hlavní strana  » ESHOP STAVEBNINY   » Inženýrská činnost   » Projektová činnost    » Nízkoenergetické a pasivní domy
 » Dozory staveb  » Řízené realizace staveb  » Inspekce nemovitostí  » Reference  » Kontakty
Aktuality
www.naspasivnidum.cz
(21.01.2013)

Spustili jsme pro vás nový web popisující výstavbu námi realizovaných nízkoenergetických a pasivních domů krok za krokem

Naši dlužníci
(18.12.2012)

CAESAR realitní s.r.o. 213.400 Kč, splatnost 20.05.2010

Řízené realizace staveb


Jedná se o hlavní činnost firmy Stach.cz stavby s.r.o..

WWW.NASPASIVNIDUM.CZ
 • spustili jsme pro vás nový web podrobně dokumentující výstavbu námi realizovaných pasivních a nízkoenergetických domů krok za krokem

 • www.naspasivnidum.cz

  Co je řízená realizace stavby ?

  Jedná se o způsob výstavby prostřednictvím předem nasmlouvaných a prověřených řemeslníků typu OSVČ či malých s.r.o. zpravidla úzce zaměřených na svůj konkrétní obor (zedník, tesař, pokrývač, klempíř, instalatér, elektrikář, izolatér, omítkář apod...). A nakonec nezbytný koordinátor stavby a stavební dozor v jedné osobě, který stavbu připravuje, předem nasmlouvá jednotlivá řemesla, později stavbu řídí, koordinuje, dohlíží na kvalitu prováděných prací, pořizuje fotodokumentaci stavby apod...

  Komu je řízená realizace stavby určena ?

  Všem stavebníkům, kteří chtějí dosáhnout ve výsledku max. kvalitní stavby a vyhnout se nemalým režijním nákladům a vyšší ceně konečného díla při řealizaci generálním dodavatelem stavby a zároveň s relativně čistou hlavou sledovat průběh vlastní realizace.

  Co ještě mi řízená realizace přináší pozitivního ?

  Rozhodně je zárukou vysoké kvality odváděných prací. Jednotlivé části stavby odvádí řemeslník-specialista na svůj vlastní obor, k řízeným realizacím využíváme jen předchozími realizacemi prověřené a dobře fungující řemeslníky. Zákazník je v přímém právním vztahu s konkrétním řemeslníkem, kdy s ním uzavírá smlouvu o dílo, nedochází k oblíbeným praktikám generálního dodavatele s přefakturací a navyšováním ceny jednotlivých řemesel. Garantem a zárukou kvality celého procesu výstavby je stavební dozor.
  Máte-li svého prověřeného řemeslníka, nebráníme se jej do procesu vaší stavby zařadit, jen si předem ověříme jeho kvality formou prohlídky jím realizovaných staveb, v případě, že budou v kvalitě jeho práce shledány nedostatky, doporučíme jej ke spolupráci na stavbě nepřizvat.

  Musím mít již zpracovanou projektovou dokumentaci a stavební povolení ?

  Nemusíte. Společnost Stach. cz stavby s.r.o. je zároveň projektovou kanceláří zaměřenou zejména na návrhy NED a EPD (nízkoenergetických a pasivních domů). Vždy je lépe stavět dle vlastního návrhu, kdy jsou na základě zkušeností z předchozích realizací navrhovány domy maximálně optimalizované v poměru /kvalita, energetická náročnost, jednoduchá a efektivní výstavba a co nejnižší ekonomická náročnost budoucí stavby/
  Projekty jsou zpracovány v moderním programu Graphisoft Archicad 15 který umožňuje mj. i tvorbu 3D pohledů a vizualizací. Tiskneme na plotru do formátů A1+, nedostáváte tedy ani nepřehledné a matoucí výkresy z poslepovaných formátů A3 či v měřítku 1:100 a více, kdy jsou výkresy již téměř nečitelné.
  Realizujeme však samozřejmě i stavby dle návrhu jiných projektantů, zde je však velmi často cítit, že je projekt zpracovaný projektantem, kterému chybí přímý kontakt se stavbou, návrh je často z hlediska budoucí výstavby složitý, neefektivní, neekonomický, velmi často jen velmi obecně a často i chybně zpracovaný.
  Pro méně náročné zákazníky je vhodnou alternativou zakoupení typového projektu spol. EUROLINE BOHEMIA s.r.o., kterou na českém západě zastupujeme, rádi poradíme a pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího projektu.
  Pro vaši stavbu samozřejmě v případě zpracování naší projektové dokumentace rádi zajistíme i vydání stavebního povolení.

  Jak probíhají dodávky stavebních materiálů, musím si je nakupovat sám ?

  Samozřejmě že můžete, nicméně praxe dlouhodobě ukazuje, že od nás nakoupíte vždy levněji než-li jste schopni při vší snaze nakoupit sami buď přímo u výrobce nebo ve stavebninách. Prodáváme s provizemi max. 5% z cen které výrobci poskytují největším odběratelům na Českém trhu, lze tak u vybraných stavebních materiálů dosahovat až 65% slev z ceníkových cen vybraných stavebních materiálů. Materiály zavážíme přímo na stavbu, odpadají vám tak starosti s dopravou.

  S materiály nakupovanými od nás vám odpadají starosti s výkazem množství, určováním druhu dodaného materiálu v ideálním poměru, cena - kvalita, toto řešíme za vás, materiál je však objednávaný až po vašem odsouhlasení cen. Přebytečný nepoškozený materiál lze vracet zpět za cenu za kterou bylo zakoupeno.

  Jak to celé probíhá a kolik mě to bude stát ?

  V přípravné fázi stavby je vždy zpracován přehledný časový harmonogram stavby, který se stává přílohou uzavírané Madátní smlouvy, již v přípravné fázi stavby tak máte jasnou představu o tom, v jakém sledu a jakém časovém úseku bude vaše stavba probíhat. Na jednotlivé etapy stavby jsou nasmlouváni vybraní dílčí dodavatelé stavby typu OSVČ, tak, jak je popsáno výše. Každý z nich tedy dlouho dopředu ví, kdy bude na vaší stavbě nastupovat a zpravidla nedochází k problémům typu "nevím s kým to udělat, nikdo nemá čas".
  Cena jednotlivých dodavatelů je vždy známa předem a vám je předkládána v přehledném rozpočtu stavby.
  Cena za vedení a koordinaci stavby se pohybuje zpravidla v částce 12.000 Kč - 15.000 Kč/měsíc bez DPH dle rozsahu stavby, její náročnosti a dojezdové vzdálenosti. Cena přípravného řízení stavby činí ve všech případech běžných staveb 10.000 Kč bez DPH.
  Zpravidla tak za časový úsek stavby březen-listopad vč. přípravy stavby platíte částku v rozmezí 100.000 Kč - 150.000 Kč bez DPH. Částka je rozložena v jednotlivých měsíčních platbách vždy za uplynulý kalendářní měsíc.

  Platím něco když se na stavbě nic neděje ?

  Pro stavbu jsou typické technologické přestávky, či pauzy, např. v průběhu zimního období. Pokud se na stavbě nic neděje a neprobíhají ani žádné přípravné fáze stavby, pak vám nejsou ani žádné měsíční úhrady účtovány.

  Co vše je tedy součástí ceny řízené realizace stavby ?

  Příprava stavby, sestavení rozpočtu stavby přehledným poskládáním cenových nabídek dílčích dodavatelů, koordinace stavby, výkon stavebního dozoru, cestovní náklady, pořizování fotodokumentace stavby, příprava podkladů a kolaudace stavby.

  Zaujaly vás tyto námi poskytované služby ? Pak se obracejte na níže uvedené kontakty a sdílejte článek na sociálních sítích.

  Nadcházející zimní období je ideálním časem pro přípravu realizace vaší stavby v sezoně 2015, kontaktujte nás a zajistěte si včas volné kapacity.

  tel: +420 603 423 780

  email: info@stach-stavby.cz


  Všechna práva vyhrazena. Kopírování a používání textového obsahu webových stránek Stach.cz stavby s.r.o. není povoleno


  ---

  poslední aktualizace stránky 17. 04. 2012 | stránka byla navštívena 10851 x
  pošli stránku emailem: Informační e-mail | vytiskni stránku: Vytisknout stránku
  KDE NÁS NAJDETE
  STACH - STAVBY - klikněte pro zobrazení sídla firmy na mapě GPS:
  49°45'10.58"N
  13°0'14.73"E

  Stach.cz stavby s.r.o

  Na Roudné 443/18
  301 00 Plzeň
  (sídlo společnosti)

  Alešova 1275
  349 01 Stříbro
  (adresa pro doručování)


  více na » kontakty  Stach.cz - Ladislav Stach, Alešova 1275, Stříbro 349 01 © 2008        created by WEBOVÉ STRÁNKY     TOPlist    Web site powered by phpRS